Alle ansatte FGU FYN

Peter Varring Jensen
Almenlærer
Industri
92 90 88 57
Odense
Heidi Colvig Møller
Administration
92 90 88 64
Assens
Odense
Johnny Horsebøg
Faglærer
Byg, bolig og anlæg
92 90 88 71
Kerteminde
Jacob Sørensen
Elev IT-support
Fællesadministrationen
92 90 88 24
FGU FYN
Dennis Krogh
Faglærer
Service og transport
92 90 88 45
Odense
Gitte Fogelberg Mangal
Faglærer
Miljø og genbrug
92 90 88 52
Kerteminde
Monika Holm-Nguyen
Almenlærer
AGU basis
92 90 88 15
Odense
Birgitte Hundebøl Andersen
HR-assistent/lønmedarbejder
Fællesadministrationen
92 90 88 13
FGU FYN
Michella Lykke Deurell
Økonomimedarbejder
Fællesadministrationen
92 90 88 29
FGU FYN
Mansour
Almenlærer
92 90 88 25
Kerteminde
Sofie Hvilsom
Almenlærer
92 90 88 36
Kerteminde
Anne Warburg Simonsen
Almenlærer
40 12 84 12
Nyborg
Ulla Bengtsson
Administrativ medarbejder
Fællesadministrationen
92 90 88 67.
Kabil Bayoumi
Faglærer
Service og Transport
30 92 63 33
Odense
Esben Enrico Jørgensen
Almenlærer
92 90 88 76
Nyborg
Henrik Krogh Christensen
Faglærer
Musisk og kunstnerisk produktion
Kerteminde
Anne Pia Bonde
Administration
Administrationen
92 90 88 14
64 47 25 70
Assens
Nina Klint Knudsen
OBU
92 90 88 58
Nyborg
Tina Moritzen
Faglærer
Handel og kundeservice
24 47 70 75
Nyborg
Ann Langholz
Almenlærer
92 90 96 88
Kerteminde
Dorte Daugård
Faglærer
Jordbrug, skovbrug og fiskeri
91 89 92 68
Kerteminde
Veronique Izem
Vejleder
92 90 88 59
Kerteminde
Tina Rasmussen
Faglærer
Mad og ernæring
Kerteminde
Tina Agerholm Rohde
Vejleder
92 90 88 77
Nyborg
Anne Dorthe Rasmussen
Almenlærer
Industri
92 90 88 46
Odense
Yvonne Jolande Reinle
Almenlærer
Handel og kundeservice
92 90 88 10
Odense
Ulrik Skov Jeppesen
Tekniker
Jordbrug, skovbrug og fiskeri
Odense
Line Muldager Jacobsen
Lærling
Mad og ernæring
Odense
Kirsten Lomdahl
Almenlærer
Nordfyn
Maisaa Adel Hamad
Almenlærer
AGU
92 90 88 38
Odense
Anders Kokborg
Faglærer
Service og transport
30 52 11 73
Nyborg
Andreas Vejlby Johansen
Almenlærer
50 70 00 82
Assens
Anette Larsen Ringelstein
Vejleder
29 33 43 58
Nyborg
Anja Bjerremann
Faglærer
Kommunikation og medier
50 70 36 10
Assens
Anne Schultz
Rengøring
Nordfyn
Anne Weifenbach
Almenlærer
92 90 88 72
Nordfyn
Anne-Grete Nielsen
Almenlærer
93 30 11 17
Nordfyn
Anni Huus
Faglærer
Mad og ernæring
50 70 33 56
Assens
Bente Lykke Rasmussen
Administration
92 90 88 82
Nyborg
Birthe Malling
Receptionist
Fællesadministrationen
FGU FYN
Carsten Bloch Rochler
Almenlærer
Nordfyn
Christian Lundaa Rexbye
Faglærer
Mad og ernæring
92 90 88 47
Nordfyn
Christopher Creusat
Faglærer og TR
Byg, bolig og anlæg
50 71 60 93
Assens
Connie Diamant Jensen
Vejleder
51 85 69 16
Nordfyn
Connie Reimer
Faglærer
Handel og kundeservice
61 68 53 57
Odense
Dorte Kistrup
Almenlærer
Omsorg og sundhed
92 90 88 63
Odense
Dorte Kryger Rasmussen
Vejleder
92 90 88 68
Kerteminde
Dorthe Hatting Bruun Knudsen
Vejleder
51 85 69 03
Nordfyn
Emil Hestbech
Lærling
Jordbrug, skovbrug og fiskeri
22 10 13 90
Odense
Erik Knudsen
Pedel
60 21 89 47
Nordfyn
Freja Skjold Madsen
Lærling
Kommunikation og medier
Nordfyn
Hanne Bohl
Faglærer
Omsorg og sundhed
92 90 88 12
Nordfyn
Hans Albert Pedersen
Vejleder og TR
22 47 03 80
Nyborg
Hans Ole Rasksen
Faglærer
Mad og ernæring
92 90 88 61
Nyborg
Henrik Wybrandt
IT-ansvarlig
Fællesadministrationen
50 70 33 79
FGU FYN
Inger Drejer
Køkkenmedarbejder
28 34 28 79
Inger Poulsen
Skoleleder
20 69 18 05
Assens
Jan Lykkegaard Mouritsen
Faglærer
Service og transport
31 79 66 79
Nyborg
Jannick Nielsen
Servicemedarbejder
Assens
Jens Martin Jørgensen
Faglærer
Byg, bolig og anlæg
21 35 73 20
Kerteminde
Jesper Aalbæk
Almenlærer og TR
92 90 88 80
Nordfyn
Joan Hestbæk
Faglærer
Kommunikation og medier
92 90 88 51
Nyborg
John Ommestrup
Controller
Fællesadministrationen
71 92 44 66
FGU FYN
Jørgen Bangsgaard
Almenlærer
92 90 88 39
Assens
Jørgen Nielsen
Almenlærer
Assens
Katrine Wulff
Almenlærer og TR
92 90 88 62
Kerteminde
Kenneth Tingkær
Faglærer og AMR
Industri
51 85 69 05
Nordfyn
Kent Bo Steffensen
Faglærer
Motor og mekanik
51 85 69 10
Nordfyn
Kjeld Pedersen
Faglærer
Fællesadministrationen
23 37 85 64
FGU FYN
Kristoffer Schierbech
Elev IT-support
Fællesadministrationen
92 90 88 79
FGU FYN
Kurt Nielsen
Faglærer og AMR
Industri
92 90 88 48
Assens
Laila M. Tønder
Lønmedarbejder
Fællesadministrationen
21 62 45 43
FGU FYN
Lars Bo Rasmussen
Tekniker
Jordbrug, skovbrug og fiskeri
24 45 61 30
Odense
Lasse Kjær Larsen
Faglærer
Musik og kunstnerisk produktion
40 12 84 05
Kerteminde
Linda Andersen
Faglærer
Handel og kundeservice
50 70 25 14
Assens
Lissi Larsen
Almenlærer
50 70 41 62
Assens
Lone Gybel Nielsen
Faglærer
Omsorg og sundhed
50 70 05 61
Assens
Lone Jensen
Faglærer
Mad og ernæring
50 70 08 70
Assens
Lone Larsen
Vejleder
20 69 18 06
Assens
Mads Vogt-Nielsen
Almenlærer og TR
Industri
Byg, bolig og anlæg
92 90 88 26
Odense
Malene Kiddegaard
Faglærer
20 41 44 42
Malthe Jensen
Lærling
Jordbrug, skovbrug og fiskeri
27 83 19 48
Odense
Maria Langmann Rasmussen
Vejleder
92 90 88 83
Nyborg
Marianne Hansen
Faglærer
Omsorg og sundhed
92 90 88 37
Nyborg
Martin Christiansen
Faglærer
Industri
Assens
Mathias Kjær Rasmussen
Lærling
Service og transport
Odense
Mette Nørgaard Madsen
Almenlærer
92 90 88 49
Kerteminde
Michael Hvorslev
Læringskonsulent
Fællesadministrationen
50 70 00 83
FGU FYN
Kerteminde
Mikael Kristoffersen
Almenlærer
50 70 33 78
Assens
Mona Nielsen
Faglærer
Handel og kundeservice
51 85 69 17
Nordfyn
Morten Frederiksen
FGU Faglærer
53 55 57 60
Morten L. Jakobsen
Faglærer
Byg, bolig og anlæg
40 12 84 07
Kerteminde
Nadja Margit Bruun
Faglærer
Omsorg og sundhed
81 72 40 80
Kerteminde
Nicolaj Peter Weile
Almenlærer
Nordfyn
Nicolaz Nørholm
Læringskonsulent
Fællesadministrationen
25 37 69 00
FGU FYN
Nina Klint Knudsen
Ordblindelærer
92 90 88 58
Kerteminde
René Lehmann Pedersen
Faglærer
Kommunikation og medier
51 85 69 06
Nordfyn
Rikke Bakkelund
Økonomimedarbejder
Fællesadministrationen
92 90 88 16
FGU FYN
Rikke Cornelia Stærmose Petersen
Administration
29 78 68 06
Nordfyn
Saliha Djebbara
Almenlærer
Handel og kundeservice
Service og transport
92 90 88 22
Odense
Sanne Stengaard
Vejleder
92 90 88 74
Kerteminde
Sara Helland Berthelsen
Almenlærer
92 90 88 30
Assens
Søren Stangerup
Mentor og Vejleder
23 46 56 86
Nordfyn
Svend Færch
Vejleder
92 90 88 40
Assens
Thilde Lindebo-Erlund
Ordblindeunderviser og
SPS-koordinator
92 90 88 33
Nordfyn
Thomas Asbjørn Nielsen
Faglærer
Byg, bolig og anlæg
51 85 21 30
Nordfyn
Tobias Christensen
Lærling
Service og transport
Odense
Ulla Klindt Gahrn
Almenlærer
Omsorg og sundhed
92 90 88 35
Odense
Vibeke Longsholm Lüers
Almenlærer og faglærer
Musisk og kunstnerisk
produktion
92 90 88 56
Nyborg
Anders Chr. F. G. S. Lund
Almenlærer
Kommunikation og medier
21 44 97 31
Odense
Bent Amdi Andersen
Administrativ medarbejder
24 96 00 48
Odense
Bente Munch-Pedersen
Vejleder
92 90 88 11
Kerteminde
Berit Slot Hermansen
Vejleder og AMR
Handel og kundeservice
24 96 00 22
Odense
Birthe Mette Hein
Administrativ medarbejder
og TR-HK
24 96 00 23
Odense
Bo Roust
Personlig assistent
24 96 00 39
Odense
Britta Baarstrøm
SPS medarbejder
23 80 38 89
Odense
Carsten Hjorth Jakobsen
Almenlærer
AGU
92 90 88 55
Odense
Charlotte Plauborg Søndergård
Faglærer
Mad og ernæring
61 22 32 74
Odense
Dorte Lyder
Vejleder
Kommunikation og medier
24 95 18 96
Odense
Faegheh Shirzad
Vejleder
Industri
Byg, bolig og anlæg
61 22 23 32
Odense
Finn Petersen
Faglærer
Kommunikation og medier
22 16 20 08
Odense
Gitte Schjødt Hansen
Faglærer og AMR
Mad og ernæring
40 12 84 03
Kerteminde
Hanne Tougård Larsen
Fællesadministrationen
51 67 12 55
FGU FYN
Helle Mai-Britt Schmidt
Faglærer
Industri
61 22 23 33
Odense
Ib Larsen
Faglærer
Industri
61 22 23 37
Odense
Janni Stubkjær Anker
Vejleder
Service og transport
61 55 03 38
Odense
Jannick Mahler
Lærling
Jordbrug, skovbrug og fiskeri
28 76 05 67
Odense
Jeanette Abbednæs Jensen
Administrativ medarbejder
Handel og kundeservice
61 73 20 99
Odense
Jens Matzen
Håndværker
Industri
81 72 41 11
Odense
Jesper Löyche
Faglærer
Omsorg og sundhed
61 22 35 76
Odense
Joan Charlotte Kjeruff Mayer Hass
Kontaktperson
Omsorg og sundhed
61 22 23 34
Odense
John Hansen
Håndværker
Industri
61 22 35 99
Odense
John Madsen
Kontaktperson
Jordbrug, skovbrug og fiskeri
61 22 23 39
Odense
Jørgen Møller-Hansen
Håndværker
Service og Transport
93 20 90 64
Odense
Kamilla johansen
Almenlærer
AGU
92 90 88 50
Odense
Karina Bøgelund Frederiksen
Lærling
Jordbrug, skovbrug og fiskeri
60 46 34 08
Odense
Karsten Bangsgaard
Faglærer og AMR
Jordbrug, skovbrug og fiskeri
61 22 35 61
Odense
Kenneth Philipsen
Faglærer
Handel og kundeservice
61 61 32 87
Odense
Kent Meistrup Hansen
Almenlærer
AGU
61 22 23 35
Odense
Kim Valbjørn
Faglærer
Kommunikation og medier
61 22 23 46
Odense
Kirsten Kampp
Almenlærer
AGU
92 90 88 42
Odense
Leif Arnold Ruderskov Spaanheden
Vejleder
Omsorg og sundhed
61 22 31 94
Odense
Lene Asferg Åsleff
Almenlærer
AGU basis
93 39 02 69
Odense
Lene Birgitte Larsen
Vejleder
Jordbrug, skovbrug og fiskeri
Mad og ernæring
23 80 38 77
Odense
Lene Ellekær Rollmann
Vejleder
AGU
24 95 70 67
Odense
Leo Brogaard
Almenlærer
23 37 85 62
Nyborg
Leon Rosenlyst Jørgensen
Faglærer
Jordbrug, skovbrug og fiskeri
61 22 06 30
Odense
Marlene Kjerulf-Andersen
Almenlærer
Kommunikation og medier
92 90 88 66
Odense
Michael Mathiasen
Almenlærer
Jordbrug, skovbrug og fiskeri
Mad og ernæring
92 90 88 43
Odense
Mike Tofteberg Eriksen
Lærling
Service og transport
Odense
Mogens Haldager Kornbech
Tekniker
Jordbrug, skovbrug og fiskeri
61 61 29 93
Odense
Morten Stahl
Faglærer
Turisme, kultur og fritid
21 62 45 62
Odense
Morten Vestergaard Frederiksen
Lærling
Jordbrug, skovbrug og fiskeri
60 57 02 40
Odense
Ole Boe Madsen
Tekniker
Service og Transport
24 95 90 26
Odense
Oliver L. Kiesbye
Lærling
Service og transport
Odense
Ralf Podbielski
Tekniker
Service og Transport
24 95 85 33
Odense
Robert Nielsen
Faglærer
Byg, bolig og anlæg
92 90 88 70
Odense
Steven C. T. Hansen
Lærling
Service og transport
Odense
Thomas Seile
Faglærer
Byg, bolig og anlæg
91 89 65 15
Odense
Gitte Lykkehus
Rektor
Fællesadministrationen
21 49 17 46
FGU FYN
Hanne Heger Wendel
Administrationsleder
Fællesadministrationen
23 63 96 79
FGU FYN
Sally Alexandra Strate
Skoleleder
28 25 79 78
Nordfyn
Per Nielsen
Skoleleder
40 42 62 45
Kerteminde
Per Møller Hochreuter
Pædagogisk leder
51 85 69 04
Odense
Lone Dibbern Rasmussen
Skoleleder
25 11 30 36
Nyborg
Linda Bollerup Høgh
Fiskemester, leder
Leder
61 55 89 77
Odense
Vibeke Nørby Mouridsen
Skoleleder
61 20 93 21
Odense